Logo MR Buchlov

Hospoda Mlýn

SALAŠ MLÝN
Salaš 20, 687 06 Salaš

Hospůdka Na Mlýně se nachází v klidné lokalitě na Salaši v srdci moravského Slovácka. V obci, kde leckdy marně hledáte telefonní signál snadno naleznete příjemnou hospůdku na břehu rybníka osazeného kapry. Tento pravý ráj pro rybáře už zlákal nejednoho zbloudilého turistu.

Hospůdka Na Mlýně je příjemným osvěžením nejen pro milovníky rybolovu. Žízeň tu hasí také řada cyklistů, pro něž je naše krčma vyhledávanou občerstvovací zastávkou na cyklo-trasách Jihlava – Český Těšín, Roštín – Modrá nebo Nad Chvalnovem – Modrá, v užším měřítku pak na spojnici Velehrad – Bunč.

Zeměpisná poloha Salaš přímo předurčila k tomu stát se územím houbařů, a mimoto je také atraktivním objektem zájmu turistů. K takřka kultovním tradicím patří každoroční předsilvestrovský výšlap na Brdo. Něco pro osvěžení i pro zahřátí pak letní i zimní turisté zaručeně naleznou v hospůdce Na Mlýně.

Příjemné prostředí a domácká atmosféra vytváří vhodné klima pro soukromé party a oslavy všeho druhu. Na přání a míru vašich potřeb vám hospůdka Na Mlýně poslouží jako stylové útočiště pro vaši svatbu či večírek. Dle vašich požadavků zajistíme také hudební kapelu

KONTAKT

Hospoda:
Tel.: +420 777 756 571

Ubytování:
Tel:+420 777 159 566

Rybolov:
Tel.:  +420 777 756 571

OTEVÍRACÍ DOBA

Dle webových stránek

Webová stránka
Mikroregion Buchlov je koncipován jako sdružení obcí, jejíž podstatné části katastrálních území leží 
v oblasti Chřibů. 
© Copyright 2023  Mikroregion Buchlov  Všechna práva vyhrazena

Web by FOOE s.r.o.
Translate »
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram