Logo MR Buchlov

Hotel Buchlov

Polesí 297
687 08 Buchlovice

Stylový hotelový areál je umístěn, jak už název napovídá, jen pár metrů od hradeb oblíbeného moravského hradu Buchlova. Budovy hotelu obklopené loukami a lesy nabízejí krásné, a především klidné, ubytování v centrální části přírodní rezervace Chřiby (místní název Buchlovské hory), v samém srdci moravského Slovácka.

Hotelový areál vznikl přebudováním původního hospodářského statku, patřícímu k samotnému hradu. Původní uspořádání s uzavřeným dvorním traktem vytváří příjemné prostředí pro odpočinek a relaxaci hotelových hostů. V této části hotelu je také umístěn venkovní bazén s protiproudem a pokojové terasy se zahradním posezením.

Vkusně vybavené pokoje jsou situovány ve dvou protilehlých budovách. Hosté většiny pokojů na vedlejší budově mohou využít venkovního posezení na pokojových teráskách nebo balkonech.

Samozřejmostí je široká nabídka kvalitních regionálních vín. Atraktivní okolí je přímo „prošpikováno“ turistickými a cyklistickými stezkami, které Vás dovedou k nejzajímavějším místům, památkám či akcím, kterými je tento region znám až za hranicemi naší vlasti. Před spaním ještě nezbytná relaxace v privátním hotelovém wellness, masáž a „hajdy do peřin“.

Ať dovolená, víkendový výlet, svatba nebo firemní setkání, budeme se těšit na Vaši návštěvu v našem hotelu!

KONTAKT

Restaurace se nachází v přízemí hotelu s přístupem jak ze dvora hotelového komplexu, tak od silnice vedoucí k hradu.

Tel.:  + 420 776 466 674 – recepce
Tel.:  + 420 778 954 615 –  manažer zakázkových akcí (firemní akce, svatby, školení…)

OTEVÍRACÍ DOBA
Webová stránka
Mikroregion Buchlov je koncipován jako sdružení obcí, jejíž podstatné části katastrálních území leží 
v oblasti Chřibů. 
© Copyright 2023  Mikroregion Buchlov  Všechna práva vyhrazena

Web by FOOE s.r.o.
Translate »
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram